راکت تنیس ویلسون مدل BLADE 100 V9.0 (300 gr)
57,500,000 تومان
راکت Wilson Blade 16×19 V9.0 همچنان همان سطح کنترل و احساس قبلی را ارائه میدهد، اما با پایداری بهتر! راکت Blade پرکاربردترین راکت در بین 100 بازیکن برتر ATP و WTA است و اگر بازیکنان حرفهای مانند استفانوس سیتسیپاس، آرینا سابالنکا و اما رادوکانو آن را دوست دارند، چرا شما نباید دوست داشته باشید؟ نسخه 9 این راکت با طراحی جدید به رنگ سبز زمردی و جزئیات سبز روشن و نارنجی عرضه میشود که ظاهری بسیار پویا و جذاب ایجاد کرده است.
راکت Wilson Blade 100 V9.0 انتخابی مناسب برای بازیکنانی است که به دنبال تعادل کامل بین قدرت، دقت و کنترل در بازی خود هستند. این راکت با تکنولوژیهای مدرن و طراحی منحصربهفرد خود، به بازیکنان این امکان را میدهد که بهترین عملکرد خود را در زمین تنیس به نمایش بگذارند.
با وزن 300 گرم و تعادل 32 سانتیمتر، این راکت به شدت پایدار است، به این معنی که میتوانید با اطمینان کامل به هر ضربه خود قدرت و انرژی بدهید و کنترل توپ را در دست داشته باشید!
| وزن بدون زه / Weight: | 10.6 oz / 300 g |
|---|---|
| ترکیب ساخت / Composition: | Graphite |
| اندازه صفحه / Head Size: | 99.98 in² / 645 cm² |
| طول راکت / Length: | 26.97 in / 68.5 cm |
| بالانس / Balance: | 12.6 in / 32 cm |
| پهنای فریم / Beam Width: | 22 mm |
| الگوی زه / String Pattern: | 16×19 |
| رنگ / Color |
طرفداران استفاده از این راکت
| وزن | 300 گرم |
|---|---|
| سایز گریپ / Grip Size |
1 (4 1/8″) ,2 (4 1/4") ,3 (4 3/8") ,4 (4 1/2") |
برند ویلسون (Wilson) یکی از بزرگترین و معتبرترین نامها در دنیای تنیس است که با بیش از یک قرن تجربه، به تولید تجهیزات ورزشی با کیفیت و نوآورانه میپردازد. این برند آمریکایی که از سال 1913 فعالیت خود را آغاز کرده، به خاطر راکتهای تنیس با عملکرد بالا، توپهای با دوام و لوازم جانبی پیشرفته، در بین بازیکنان حرفهای و علاقهمندان به این ورزش، محبوبیت زیادی کسب کرده است. بسیاری از اسطورههای تنیس مانند راجر فدرر و سرینا ویلیامز از محصولات ویلسون استفاده میکنند. انتخاب تجهیزات ویلسون به شما این امکان را میدهد که از کیفیت و فناوری روز دنیا بهرهمند شوید و بازی خود را به سطح بالاتری برسانید.
محصولات مشابه
راکت تنیس بابولات مدل PURE AERO RAFA (290gr)
44,000,000 تومان
راکت تنیس هد مدل GRAVITY MP 2023 (295gr)
37,900,000 تومان
راکت تنیس هد مدل GRAVITY TOUR 2023 (305gr)
38,200,000 تومان
