راکت تنیس ویلسون مدل Blade 98 V7.0 (305 gr)
تنها راکت در سری Blade که به فناوری Spin Effect مجهز شده است، Blade 98S v7 با معرفی فناوری انقلابی دیگری به نام FeelFlex وارد میدان میشود. این فناوری که تکاملی از فناوری FreeFlex در سری انقلابی Clash است، با استفاده از کربنمپینگ استراتژیک در فریم، انعطافپذیری و پایداری راکت را افزایش میدهد.
نتیجه این فناوری، احساسی بینظیر از اتصال به توپ است که به بازیکنان امکان میدهد با راحتی بیشتری از تمام نقاط زمین ضربات قوی و کنترلشدهای اجرا کنند. الگوی زهکشی Spin Effect سرعت چرخش توپ را بدون نیاز به تغییر در حرکات بازیکنان افزایش میدهد. این ویژگیها باعث میشود این راکت برای بازیکنان تهاجمی که به دنبال ترکیبی عالی از حس و اسپین در بالاترین سطح هستند، یک انتخاب ضروری باشد.
تنها راکت در سری Blade که به فناوری Spin Effect مجهز شده است، Blade 98S v7 با معرفی فناوری انقلابی دیگری به نام FeelFlex وارد میدان میشود. این فناوری که تکاملی از فناوری FreeFlex در سری انقلابی Clash است، با استفاده از کربنمپینگ استراتژیک در فریم، انعطافپذیری و پایداری راکت را افزایش میدهد.نتیجه این فناوری، احساسی بینظیر از اتصال به توپ است که به بازیکنان امکان میدهد با راحتی بیشتری از تمام نقاط زمین ضربات قوی و کنترلشدهای اجرا کنند. الگوی زهکشی Spin Effect سرعت چرخش توپ را بدون نیاز به تغییر در حرکات بازیکنان افزایش میدهد. این ویژگیها باعث میشود این راکت برای بازیکنان تهاجمی که به دنبال ترکیبی عالی از حس و اسپین در بالاترین سطح هستند، یک انتخاب ضروری باشد.
| وزن بدون زه / Weight: | 10.7 oz / 305 g |
|---|---|
| ترکیب ساخت / Composition: | Graphite |
| اندازه صفحه / Head Size: | 98 in² / 632.2 cm² |
| طول راکت / Length: | 27 in / 68.5 cm |
| بالانس / Balance: | 12.59 in / 32 cm |
| پهنای فریم / Beam Width: | 20.6 mm |
| الگوی زه / String Pattern: | 16x 19 |
| رنگ / Color |
| وزن | 305 گرم |
|---|---|
| سایز گریپ / Grip Size |
1 (4 1/8″) ,2 (4 1/4") ,3 (4 3/8") ,4 (4 1/2") |
برند ویلسون (Wilson) یکی از بزرگترین و معتبرترین نامها در دنیای تنیس است که با بیش از یک قرن تجربه، به تولید تجهیزات ورزشی با کیفیت و نوآورانه میپردازد. این برند آمریکایی که از سال 1913 فعالیت خود را آغاز کرده، به خاطر راکتهای تنیس با عملکرد بالا، توپهای با دوام و لوازم جانبی پیشرفته، در بین بازیکنان حرفهای و علاقهمندان به این ورزش، محبوبیت زیادی کسب کرده است. بسیاری از اسطورههای تنیس مانند راجر فدرر و سرینا ویلیامز از محصولات ویلسون استفاده میکنند. انتخاب تجهیزات ویلسون به شما این امکان را میدهد که از کیفیت و فناوری روز دنیا بهرهمند شوید و بازی خود را به سطح بالاتری برسانید.
محصولات مشابه
راکت تنیس هد مدل GRAVITY TOUR 2023 (305gr)
38,200,000 تومان
راکت تنیس هد مدل RADICAL PRO 2021 (315gr)
38,500,000 تومان
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.