راکت تنیس ویلسون مدل BLADE 100 V9.0 (300 gr)
57,500,000 تومان
راکت Wilson Blade 16×19 V9.0 همچنان همان سطح کنترل و احساس قبلی را ارائه میدهد، اما با پایداری بهتر! راکت Blade پرکاربردترین راکت در بین 100 بازیکن برتر ATP و WTA است و اگر بازیکنان حرفهای مانند استفانوس سیتسیپاس، آرینا سابالنکا و اما رادوکانو آن را دوست دارند، چرا شما نباید دوست داشته باشید؟ نسخه 9 این راکت با طراحی جدید به رنگ سبز زمردی و جزئیات سبز روشن و نارنجی عرضه میشود که ظاهری بسیار پویا و جذاب ایجاد کرده است.
راکت Wilson Blade 100 V9.0 انتخابی مناسب برای بازیکنانی است که به دنبال تعادل کامل بین قدرت، دقت و کنترل در بازی خود هستند. این راکت با تکنولوژیهای مدرن و طراحی منحصربهفرد خود، به بازیکنان این امکان را میدهد که بهترین عملکرد خود را در زمین تنیس به نمایش بگذارند.
با وزن 300 گرم و تعادل 32 سانتیمتر، این راکت به شدت پایدار است، به این معنی که میتوانید با اطمینان کامل به هر ضربه خود قدرت و انرژی بدهید و کنترل توپ را در دست داشته باشید!
| وزن بدون زه / Weight: | 10.6 oz / 300 g |
|---|---|
| ترکیب ساخت / Composition: | Graphite |
| اندازه صفحه / Head Size: | 99.98 in² / 645 cm² |
| طول راکت / Length: | 26.97 in / 68.5 cm |
| بالانس / Balance: | 12.6 in / 32 cm |
| پهنای فریم / Beam Width: | 22 mm |
| الگوی زه / String Pattern: | 16×19 |
| رنگ / Color |
طرفداران استفاده از این راکت
| وزن | 300 گرم |
|---|---|
| سایز گریپ / Grip Size |
1 (4 1/8″) ,2 (4 1/4") ,3 (4 3/8") ,4 (4 1/2") |
برند ویلسون (Wilson) یکی از بزرگترین و معتبرترین نامها در دنیای تنیس است که با بیش از یک قرن تجربه، به تولید تجهیزات ورزشی با کیفیت و نوآورانه میپردازد. این برند آمریکایی که از سال 1913 فعالیت خود را آغاز کرده، به خاطر راکتهای تنیس با عملکرد بالا، توپهای با دوام و لوازم جانبی پیشرفته، در بین بازیکنان حرفهای و علاقهمندان به این ورزش، محبوبیت زیادی کسب کرده است. بسیاری از اسطورههای تنیس مانند راجر فدرر و سرینا ویلیامز از محصولات ویلسون استفاده میکنند. انتخاب تجهیزات ویلسون به شما این امکان را میدهد که از کیفیت و فناوری روز دنیا بهرهمند شوید و بازی خود را به سطح بالاتری برسانید.
محصولات مشابه
