راکت تنیس ویلسون مدل Blade 98 18*20 V7.0 (305 gr)
راکت تنیس Wilson Blade 98 18*20 V7.0 مناسب بازیکنانی است که به دنبال راحتی، ثبات و دقت در بازی خود هستند. نسل هفتم از سری Blade با فناوری انقلابی Free Flex طراحی شده است که امکان انعطافپذیری بیشتر و سازگاری بهتر با حرکات طبیعی بدن را فراهم میکند. این فناوری با استفاده از تکنولوژی Carbon Mapping باعث میشود راکت با دستان شما همگام شود و کنترل بهتری بر ضربات خود داشته باشید.
راکت تنیس Wilson Blade 98 18*20 V7.0 مناسب بازیکنانی است که به دنبال راحتی، ثبات و دقت در بازی خود هستند. نسل هفتم از سری Blade با فناوری انقلابی Free Flex طراحی شده است که امکان انعطافپذیری بیشتر و سازگاری بهتر با حرکات طبیعی بدن را فراهم میکند. این فناوری با استفاده از تکنولوژی Carbon Mapping باعث میشود راکت با دستان شما همگام شود و کنترل بهتری بر ضربات خود داشته باشید.
| وزن بدون زه / Weight: | 10.7 oz / 305 g |
|---|---|
| ترکیب ساخت / Composition: | Graphite |
| اندازه صفحه / Head Size: | 98 in² / 632.2 cm² |
| طول راکت / Length: | 27 in / 68.5 cm |
| بالانس / Balance: | 12.59 in / 32 cm |
| پهنای فریم / Beam Width: | 20.6 mm |
| الگوی زه / String Pattern: | 18 x 20 |
| رنگ / Color |
| وزن | 305 گرم |
|---|---|
| سایز گریپ / Grip Size |
1 (4 1/8″) ,2 (4 1/4") ,3 (4 3/8") ,4 (4 1/2") |
برند ویلسون (Wilson) یکی از بزرگترین و معتبرترین نامها در دنیای تنیس است که با بیش از یک قرن تجربه، به تولید تجهیزات ورزشی با کیفیت و نوآورانه میپردازد. این برند آمریکایی که از سال 1913 فعالیت خود را آغاز کرده، به خاطر راکتهای تنیس با عملکرد بالا، توپهای با دوام و لوازم جانبی پیشرفته، در بین بازیکنان حرفهای و علاقهمندان به این ورزش، محبوبیت زیادی کسب کرده است. بسیاری از اسطورههای تنیس مانند راجر فدرر و سرینا ویلیامز از محصولات ویلسون استفاده میکنند. انتخاب تجهیزات ویلسون به شما این امکان را میدهد که از کیفیت و فناوری روز دنیا بهرهمند شوید و بازی خود را به سطح بالاتری برسانید.
محصولات مشابه
راکت تنیس بابولات مدل PURE AERO (300gr)
48,000,000 تومان
راکت تنیس بابولات مدل PURE AERO RAFA (290gr)
44,000,000 تومان
راکت تنیس هد مدل GRAVITY MP 2023 (295gr)
37,900,000 تومان
راکت تنیس هد مدل RADICAL MP 2021 (300gr)
38,200,000 تومان
راکت تنیس هد مدل RADICAL PRO 2021 (315gr)
38,500,000 تومان

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.