راکت تنیس هد مدل Graphene 360+ Extreme MP (300 gr)
راکت تنیس HEAD Graphene 360+ Extreme MP (300 G) با طراحی مدرن و تکنولوژی پیشرفته Graphene 360+ ارائه شده است. با وزن 300 گرم، این راکت تعادل عالی بین قدرت و کنترل را فراهم میکند، مناسب برای بازیکنان با سبک بازی تهاجمی و قدرتمند. تکنولوژی Graphene 360+ که در ساختار راکت به کار رفته، استحکام و انتقال انرژی بهتری را فراهم میآورد، در حالی که طراحی ویژه فریم، دقت و ثبات بیشتری به ضربات شما اضافه میکند. این راکت به شما اجازه میدهد تا با احساس بهتری به توپ ضربه بزنید و عملکرد بهینهای در زمین داشته باشید.
راکت تنیس HEAD Graphene 360+ Extreme MP (300 G) با طراحی مدرن و تکنولوژی پیشرفته Graphene 360+ ارائه شده است. با وزن 300 گرم، این راکت تعادل عالی بین قدرت و کنترل را فراهم میکند، مناسب برای بازیکنان با سبک بازی تهاجمی و قدرتمند. تکنولوژی Graphene 360+ که در ساختار راکت به کار رفته، استحکام و انتقال انرژی بهتری را فراهم میآورد، در حالی که طراحی ویژه فریم، دقت و ثبات بیشتری به ضربات شما اضافه میکند. این راکت به شما اجازه میدهد تا با احساس بهتری به توپ ضربه بزنید و عملکرد بهینهای در زمین داشته باشید.
| وزن بدون زه / Weight: | 300 g / 10.6 oz |
|---|---|
| ترکیب ساخت / Composition: | Graphit |
| اندازه صفحه / Head Size: | 100 in² / 645 cm² |
| طول راکت / Length: | 27 in / 68.5 cm |
| بالانس / Balance: | 32 cm |
| پهنای فریم / Beam Width: | 23 mm |
| الگوی زه / String Pattern: | 16×19 |
| رنگ / Color | Yellow/Grey |
| وزن | 300 گرم |
|---|---|
| سایز گریپ / Grip Size |
1 (4 1/8″) ,2 (4 1/4") ,3 (4 3/8") ,4 (4 1/2") |
محصولات مشابه
راکت تنیس هد مدل GRAVITY MP 2023 (295gr)
37,900,000 تومان
راکت تنیس هد مدل RADICAL MP 2021 (300gr)
38,200,000 تومان
