راکت تنیس هد مدل RADICAL LITE 2021 (260gr)
راکت تنیس هد مدل RADICAL LITE 2021 با وزن 260 گرم و سایز صفحه 102 اینچ مناسب برای بازیکنانی است که به دنبال راکتی با کمترین وزن و قدرت بیشتر هستند. این راکت دارای الگوی زه 16/19 و بالانس 340 میلیمتر میباشد
RADICAL LITE 2021 (260G)
این راکت با وزن سبک 260 گرم و تکنولوژی Graphene 360+ برای بازیکنان مبتدی و میانردهای که به دنبال ترکیبی از قدرت، کنترل و راحتی هستند، ایدهآل است. اندازه صفحه بزرگتر 102 اینچ مربع و الگوی زه 16x19، اسپین و دقت بیشتری را در ضربات فراهم میکند، در حالی که بالانس 340 میلیمتر تعادل و مانورپذیری مناسبی را ارائه میدهد. طول استاندارد 27 اینچ و پهنای فریم 22/25/23 میلیمتر، این راکت را به گزینهای مناسب برای بازیکنان جوان و تازهکار تبدیل کرده است.
| وزن بدون زه / Weight: | 260g |
|---|---|
| تکنولوژی / Technology: | Graphene 360+ |
| ترکیب ساخت / Composition: | Graphite |
| اندازه صفحه / Head Size: | 102 in² / 660 cm² |
| طول راکت / Length: | 27 in / 68.5 cm |
| بالانس / Balance: | 13.4 in / 32 cm |
| پهنای فریم / Beam Width: | 22-25-23mm |
| الگوی زه / String Pattern: | 16×19 |
| رنگ / Color |
راکت تنیس هد مدل RADICAL LITE 2021 (260G)
راکت تنیس هد مدل RADICAL LITE 2021 با وزن 260 گرم و سایز صفحه 102 اینچ مناسب برای بازیکنانی است که به دنبال راکتی با کمترین وزن و قدرت بیشتر هستند. این راکت دارای الگوی زه 16/19 و بالانس 340 میلیمتر میباشد
طرفداران استفاده از این راکت
| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| سایز گریپ / Grip Size |
1 (4 1/8″) ,2 (4 1/4") ,3 (4 3/8") ,4 (4 1/2") |
محصولات مشابه
راکت تنیس بابولات مدل PURE AERO TEAM (285gr)
42,000,000 تومان
راکت تنیس هد مدل RADICAL MP 2021 (300gr)
38,200,000 تومان
