راکت تنیس هد مدل GRAVITY MPL 2023 (280gr)
19,500,000 تومان
نسخه سال ۲۰۲۳ با تغییرات و طراحی جدید به بازار عرضه شد. فریم گرد و سوئیت اسپات بزرگ این محصول به بازیکنان هجومی کمک میکند تا بازی را از انتهای زمین به حریفشان دیکته کنند.
GRAVITY MPL 2023 (280G)
راکت تنیس هد مدل GRAVITY MP L 2023 (280G) یک انتخاب عالی برای بازیکنان نیمهحرفهای و حرفهای است که به دنبال ترکیبی از قدرت، کنترل و راحتی هستند. با استفاده از فناوریهای پیشرفته مانند Graphene 360+ و Feel Flex، این راکت تجربهای بینظیر از بازی را به بازیکنان ارائه میدهد و به آنها کمک میکند تا بهترین عملکرد خود را در زمین تنیس داشته باشند.
| وزن بدون زه / Weight: | 280g |
|---|---|
| تکنولوژی / Technology: | Graphene 360+,Dynamic String Pattern |
| ترکیب ساخت / Composition: | Graphite |
| اندازه صفحه / Head Size: | 100 in² / 645 cm² |
| طول راکت / Length: | 27 in / 68.5 cm |
| بالانس / Balance: | 12.9 in / 33 cm |
| پهنای فریم / Beam Width: | 22-22-22mm |
| الگوی زه / String Pattern: | 16×19 |
| رنگ / Color |
راکت تنیس هد مدل GRAVITY MPL 2023 (280G)
راکت تنیس هد مدل GRAVITY MPL 2023 (280G) با تغییرات و طراحی جدید به بازار عرضه شد. فریم گرد و سوئیت اسپات بزرگ این محصول به بازیکنان هجومی کمک میکند تا بازی را از انتهای زمین به حریفشان دیکته کنند.
طرفداران استفاده از این راکت
| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| سایز گریپ / Grip Size |
1 (4 1/8″) ,2 (4 1/4") ,3 (4 3/8") ,4 (4 1/2") |
محصولات مشابه
راکت تنیس هد مدل RADICAL MP 2021 (300gr)
38,200,000 تومان
