راکت تنیس هد مدل GRAVITY PRO 2023 (315gr)
نسخه سال ۲۰۲۳ از راکت Gravity Pro با تغییرات و طراحی جدید به بازار عرضه شد. فریم گرد و سوئیت اسپات بزرگ این محصول به بازیکنان هجومی کمک میکند تا بازی را از انتهای زمین به حریفشان دیکته کنند.
GRAVITY PRO 2023 (315G)
راکت تنیس هد مدل GRAVITY PRO 2023 (315G) یک انتخاب عالی برای بازیکنان حرفهای و نیمهحرفهای است که به دنبال کنترل بیشتر و احساس بهتر در بازی خود هستند. با استفاده از فناوریهای پیشرفته مانند Graphene 360+ و Feel Flex، این راکت ترکیبی از قدرت، کنترل و راحتی را به بازیکنان ارائه میدهد، و تجربه بازی را به سطحی بالاتر میبرد.
| وزن بدون زه / Weight: | 315g |
|---|---|
| تکنولوژی / Technology: | Graphene 360+,Feel Flex |
| ترکیب ساخت / Composition: | Graphite |
| اندازه صفحه / Head Size: | 100 in² / 645 cm² |
| طول راکت / Length: | 27 in / 68.5 cm |
| بالانس / Balance: | 12.4 in / 31.5 cm |
| پهنای فریم / Beam Width: | 20.5-20.5-20.5mm |
| الگوی زه / String Pattern: | 16×19 |
| رنگ / Color |
راکت تنیس هد مدل GRAVITY TOUR 2023 (305G)
راکت تنیس هد مدل GRAVITY PRO 2023 (315G) یک انتخاب عالی برای بازیکنان حرفهای و نیمهحرفهای است که به دنبال کنترل بیشتر و احساس بهتر در بازی خود هستند. با استفاده از فناوریهای پیشرفته مانند Graphene 360+ و Feel Flex، این راکت ترکیبی از قدرت، کنترل و راحتی را به بازیکنان ارائه میدهد، و تجربه بازی را به سطحی بالاتر میبرد.
طرفداران استفاده از این راکت
| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| سایز گریپ / Grip Size |
1 (4 1/8″) ,2 (4 1/4") ,3 (4 3/8") ,4 (4 1/2") |
محصولات مشابه
راکت تنیس هد مدل GRAVITY MP 2023 (295gr)
37,900,000 تومان
